kabelki z zarobionymi końcówkami BLS

Przedmiot zwykle pomijany, i bagatelizowany, niemniej często od jego jakości zależy sprawne i prawidłowe funkcjonowanie realizowanego układu. Tak, tu jakość nie może być na marginesie naszej uwagi. Dlatego oferujemy sprawdzonej jakości przewody połączeniowe. Charakteryzuje je bardzo dobra jakość samych kabli użytych do wytworzenia produktu końcowego. Oraz pewnie i trwale zarobione, dobrej jakości końcówki stykowe.

kable z końcówkami BLSPrzewody oferowane są w postaci kolorowej wstążki z 40-toma żyłami. Kolory: czarny, biały, szary, fiolet, niebieski zielony żółty, pomarańczowy, czerwony, brąz. Paleta tych dziesięciu kolorów powtórzona jest czterokrotnie w każdej wiązce. Miedziane przewody są stosunkowo twarde co korzystnie świadczy o ich jakości 😉 niemniej przekrój nie jest wykonany z jednego drutu, a z linki. Przekrój AWG28 (0,08mm²). Na obu końcach przewodów zostały zarobione końcówki BLS 1pin w wersji male i female, w kombinacjach:
– male-male,
– male-female,
– female-female.
Tak że każdy wybierze coś dla siebie.przewód bez osłon na końcówkachujawniony przekrój przewodówkońcówki przewodów bez izolacji

Gotowe przewody z końcówkami będą niezastąpione podczas uruchamiania prototypów, montażu urządzenia finalnego. Czy też testowania nowego wynalazku na płytce stykowej itp. Przewody zostały przygotowane na długość około 21cm (licząc z końcówkami).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.